چهارمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز

هیئت داوران چهارمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز

عباس بیاتی

مدرس سینما

علی اعلایی

منتقد و بازیگر

سعید عقیقی

فیلمساز و منتقد سینما

برگزیدگان چهارمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز

بخش داستانی

مقام دوم و لوح تقدیر و جایزه نقدی ، احسان شادمانی برای فیلم «عده ای کنار هم»

مقام اول مشترکا همراه با برنده لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره ، کریم‌ لک‌زاده برای فیلم «جنایت و مکافات»

مقام اول مشترکا همراه با برنده لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره ، علیرضا ابراهیم زاده برای فیلم «آرزو»

بخش مستند

مقام اول و برنده لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره ، محسن مقدم برای فیلم «ایزوله»

بخش تجربی

مقام دوم و لوح تقدیر و جایزه نقدی ، کورش شیرالی برای فیلم «سطح تاریک و لغزنده»

مقام اول و برنده لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره ، محمدرضا حق نگهدار برای فیلم «بالا»

جایزه ویژه هیئت داوران

برنده لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس جشنواره ، محمد هادی سبحانیان برای تصویربرداری فیلم مستند «عقل سرخ»

فیلم های بخش مسابقه چهارمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز

بخش دفاع مقدس

پشت پرچین خاطره ها ( جواد  پارس)

شهیدان زنده اند ( ایرج بردبار )

پری (‌اسماعیل مسعودی )

تولدی دیگر ( ابراهیم صمیمی )

آمار نهایی ( علیرضا کیهان )

ستارگان حریم (معصومی  )

وادی عشق ( رحیم بهاردار )‌

فرات من ( سعید قائد شرفی )

بخش تجربی

عقل سرخ ( علی زارع قنات نویی )‌

خودت را باش ( محسن دانشور )

دوئتی برای دموکراسی ( صالح پور کشکولی )

کوکی ، پنجه ، شیار ( زیور عالم ، حجتی نژاد ، شیرالی )

سرنگ ( تی یام یابنده )

سطح تاریک لغزنده ( کورش شیرالی )

بالا ( محمد رضا حق نگهدار )

حاشیه نگاه ( کورش شیرالی )

بخش مستند

ایزوله (‌محسن مقدم )

داون ( محسن نساوند )

نقطه سرخط

سیه بادهای … ( حامد ذوالفقاری )

کتلی (‌جواد دبیری )

نمد ( هژبر هژبری)

بیچاره نه، بیچاره ( مرتضی نصیری )

بهشت فراموشی ( جواد دبیری )

در جستجوی حقیقت ( محمد باقر خدادوست )

جزیره سرخ ( علی زارع قنات نویی )

بخش داستانی

نجوا ( آزاده نیک زاده )

خط کش فلزی ( میلاد شریفی )

توهم یک رایحه ( محمد رضا دهقان )

عبور ( احسان درخشنده )

جنایات ومکافات ( کریم لک زاده )

قصه شب یلدا ( سید علی مسدد )

پنجره ( محمد حسن محمودی )

سکوت جاده ( مهدی شجاعی فرد)

ایستگاه ( ساسان دسی )

ثانیه های شکسته ( مرجان رضایی )

طبقه پنجم ( مهدی نامجو )

زمان ( حمید رضا مومنی )

قرمزترین لبخند ( مریم حامدی )

اعتراف ( تی یام یابنده )

تیم اجرایی چهارمین جشنواره فیلم کوتاه شیراز

دبیر  : احمد همتی بوشهری

ناظر جشنواره : بهروز مرامی

دبیر اجرایی  : علی سینا آزری

مسئول هماهنگی : محسن مقدم

روابط عمومی : رضا شریفی

مسئول فنی : وحید پناهی

مسئول دبیر خانه : فاطمه حیدر زاده

تیم اجرایی : علی مطهری پور

تیم اجرایی : سروش توکلی

وحید پناهی

مسئول فنی

رضا شریفی

روابط عمومی

محسن مقدم

مسئول هماهنگی

علی سینا آزری

دبیر اجرایی جشنواره